Atšķirība starp CMM un normālu mērījumu (II)

Nano (Xi'an) Metroloģija Co., Ltd | Updated: Oct 17, 2016
Source:

Vieta ar kļūdu atrašanās vietas noteikšanā ir saistīta ar faktisko summu faktoru elementi, kas mēra izmaiņas. Kā faktiskā daļas kritērijs ir arī formas kļūdas, tādējādi nepieciešams simulēt parastajiem mērīšanas etalonu elementiem, kas parasti izmanto virsmas ar pietiekami formu.

Lietojottrim koordinētu mērīšanas iekārta, vajadzēs izmērīt vairāki koordinātu punkti uz darbu gabals, tad paralēli kļūdas var aprēķināt ar datoru. Mērīšanas precizitāte ir atkarīga no CMM precizitāti, tam nav nekāda sakara ar artefaktiem vietā, lai to vairāk tuvu daļas faktiskā situācija tiek pārbaudīts.

Virsmas mērījumu var iedalīt divos veidos: viens ir teorija izmērītajām virsmas forma ir zināms, tad izvērtēt faktisko virsmas, patiesībā, bieži vien ir nepieciešamas mērīšanas izliektas virsmas profila kļūda; Otrs ir teorija, izliektas virsmas formas ir nezināms, saskaņā ar faktisko mērījumu datiem, montāžas teorija virsmas. Pirmā veida mērīšanas standartmetodi galvenokārt izmanto.

Mērīšanas procesā, izmantojot CMM mums tikai nepieciešams novietot daļas jāpārbauda darbagaldu, pareiza pozicionēšana un līdzinājumu, mērīt vairākos punktos manuālo mērījumu režīmā un salīdzināt mērījumu rezultātus ar teorētisko kontūru.

Mērīšanas standartmetode ir ne tikai slikta atkārtojamība, bet zemu mērīšanas efektivitāti. Trim koordinētu mērīšanas iekārta ir grūtāk nekā tradicionālā mērinstrumentu, bet to var izmērīt ģeometrijas izmēra un formas vienlaikus apgūt. Mērīšanas pozīcijas kļūdas, mums nevajag izmantot papildu ierīci, lai simulācijas etalonu. Turklāt ir ar CMMaugstu mērījumu precizitātiun mērīšanas efektivitāti, kas ir jābūt ražošanas kvalitātes pārbaudi.


Lūdzu, informējiet mūs, ja jebkura quesrions vai konsultācijas

E-pasts:Overseas@CMM-Nano.com

Izmeklēšana
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Sazinies ar mums
Address: No.55, Gongye Nr.2 Road, Xi'an Valsts civilās kosmosa bāzes, Xi'an City, Shaanxi Province, China
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
Copyright © Nano (Xi'an) Metroloģija Co, SIA Visas tiesības aizsargātas.