Atšķirība starp CMM un normālu mērījumu (I)

Nano (Xi'an) Metroloģija Co., Ltd | Updated: Oct 13, 2016
Source:

Ar mūsdienu rūpniecības attīstību, mehāniskās daļas kļūst vēl sarežģītāka, formas prasības tad arī prasa ātru un uzticamu mērīšanas metodi, kas sadarbojas.Trim koordinētu mērīšanas mašīnas (CMM)kā sava veida efektīvu precīzijas mērinstrumentiem, kas atbilst iepriekš minētajām prasībām. Tādēļ ir plaši izmanto mašīnu ražošana, instrumentu ražošanas, elektroniskās rūpniecības, kosmiskās aviācijas un valsts aizsardzības nozarēm. Īpaši piemērotas mērīšanas ķermeņa daļas, nomirst, precision lejot, auto korpusa, dzinēja daļas, CAM un gaisa kuģa tipa iestādi, kas ar telpu izliektas virsmas daļām.

1. mērījumu ģeometriskais lielums un forma

Mērījumu darbu gabals ģeometrijas lielumu un formu, parasto metodi parasti nepieciešams veikt patstāvīgi. It īpaši gabals darba formas noteikšana ir stingras prasības darbu gabals. Tas maksās daudz vairāk laika nekā faktisko mērījumu, piemēram, mērot planeness tablet, mums vajadzēs pielāgot trīs ātri virsmas punktu tādā pašā augstumā kā tablete.

Atšķirībā no tradicionālās metodes, CMM vienlaicīgi var izmērīt to lielumu un formu. Trīs koordinēt mērīšanas mašīnas attiecībā uz mērāmo objektu kā diskrētu punktu kopuma ievākšanu. Saskaņā ar mērāmo objektu un atšķirīgas prasības, pasākumu skaitu no vairāku diskrētu punkti nevis mērāmo objektu, caur aprēķināšanai noteikt to lielumu un formu objektu kolekcija. Pirms mērīšanas darbu gabals, pirmām kārtām ir novērst kļūdu ietekmes dēļ mainās zondes kalibrēšanavides stāvoklis. Un pēc tam saskaņā ar konstrukcijas pamatu artefaktiem un procesu etalonu, mums meklēt darbu gabals koordinātu sistēmu. Nav prasības par darbu gabals iespīlēšanas un regulētu, mums tikai vajag, lai darbu gabals paliek stabils.


Lūdzu, informējiet mūs, ja kādi jautājumi vai ieteikumi

E-pasts:Overseas@CMM-Nano.com


Izmeklēšana
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
Sazinies ar mums
Address: No.55, Gongye Nr.2 Road, Xi'an Valsts civilās kosmosa bāzes, Xi'an City, Shaanxi Province, China
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
Copyright © Nano (Xi'an) Metroloģija Co, SIA Visas tiesības aizsargātas.